English Polski Česky Úvodní stránka
Není důležité
o pomoci přemýšlet,
důležité je pomoci!


č.ú.: 1657156389/0800
IBAN: CZ53 0800 0000
0016 5715 6389
SWIFT kód: GIBACZPX

Poděkování za krásných 8 dní u moře

22.9.2010

Karviná - Chtěla bych poděkovat týmu Stanislava Wizura, ekonomicko-personálního náměstka Dolu Karviná, který se zúčastnil loňského turnaje v bowlingu, za 2. místo získal týdenní poukazy do chatek Tereza v chorvatském Šibeniku a tyto následně věnoval našim dětem, jimž zahynul táta při výkonu povolání. 

Prožili jsme krásných 8 dní u moře, doprovázených teplým slunným počasím po celý týden, koupáním v moři, hry na pirátském golfu, absovovali jsme 3hodinový výlet lodí do Zlarinu - korálkovny, kde se vyrábějí šperky z drahých červených mořských korálů, prohlédli jsme si krásné město Šibenik - katedrálu sv. Jakova, navštívili rybí párty doprovázenou balkánskou hudbou ve stylové restauraci Zablace nedaleko kempu a mnohé další.


Nejúžasnějším zážitkem pro nás bylo pozorování pod hladinou moře, zejména pak opravdové chobotnice. Bylo to vzrušující a nejen děti byly z tohoto objevu velmi nadšené.


Milí chlapi z Dolu Karviná, děkujeme Vám všem za krásné slunné prodloužení prázdnin a že jste nezapoměli na naše muže, kteří s námi takovou dovolenou prožít již bohužel nemohou a hlavně že myslíte na naše děti. Ještě jednou Vám mockrát děkuje a přeje Vám hodně štěstí a zdraví v osobním i pracovním životě.


Stejné poděkování patří i kapitánovi družstvá číslo 30, břetislavu Mazáčovi, Oldřichu Borteloví, Jiřímu Linceroví a Zdeňku Hanákovi, kteří věnovali týdenní pobyt v chatkách u moře v Chorvatské Fažaně, včetně dvoutisicového příspěvku na cestu rovněž hornickým sirotkům a v neposlední řadě Občanskému sdružení svatá Barbora, které zařídilo vše potřebné k odjezdu. Děkujeme Vám všem.


Monika Švecová, syn Dominik Ivan , synovec Jan Kurilla a matka Marta Štrbová.