English Polski Česky Úvodní stránka
Není důležité
o pomoci přemýšlet,
důležité je pomoci!


č.ú.: 1657156389/0800
IBAN: CZ53 0800 0000
0016 5715 6389
SWIFT kód: GIBACZPX

Podzimní víkend v Ostružné

8.10.2014

Poslední zářijový víkend jsme s Barborkou strávili v hotelu Skiland v Ostružné. Pobyt se všem moc líbil o čem svědčí i reakce dětí a maminek:

Mockrát děkujeme "Barborce" za úžasný víkend v Ostružné. Užili jsme si víkend plný her, zábavy a relaxu. Děkujeme Adri za skvěle naplánovaný program. Těšíme se na další.  Petra a Vendulka Ožanovi

 

Chtěla bych moc poděkovat, za úžasný víkend, který pro nás Barborka připravila,moc jsme si ho s dcerou užily a už ted' se těšíme na další příjemná setkání se všemi fajn lidmi z Barborky. Monika a Barborka Cyprovi

 

Milé maminky,milé děti a přátelé,podzimní víkend v Ostružné je za námi a musím říct,že byl opět fajn.Užili jsme si hezké chvíle a díky programu,který přichystali Vláďa s Ivčou, se nikdo z nás ani chvilku nenudil!!! Měli jsme supr počasí,dobrou náladu a skvělou partu.

Marta Szamaránszká

 

Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na víkendovém pobytu v Ostružné, jenž byl jako vždy skvělý po všech stránkách. My maminky jsme si odpočinuly a s dětmi jsme strávili pěkný víkend na čerstvém vzduchu a v krásné přírodě. Zahráli jsme si plno společných a zajímavých her a také jsme navštívili místní lesy, kde jsme nasbíraly plné košíky hub. S maminkami se moc rády vídáme, pokaždé si máme navzájem co povykládat a naše děti se vždy na sebe už předem těší. Podle mého názoru je ale škoda, že se těchto skvělých výletů a akcí zůčastňuje tak málo maminek s dětmi, když vezmu v potaz kolik nás doopravdy v Barborce je. Myslím si, že některé maminky mají prostě a jednoduše z lidí a prostředí, které neznají strach,  ale ten je naprosto zbytečný, protože ať už jste novými či dlouholetými členy, Barborka a skvělý lidé v ní vás okamžitě příjmou mezi sebe a udělají z vás "člena rodiny". Děkujeme za velice příjemně strávený víkendový pobyt v Ostružné a doufáme, že se budeme radovat ještě z mnoha dalších takovýchto akcí.

 

S pozdravem

Bláhovi